Wygrana z Płaszowem i porażka z Progresem!

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy ostatni turniej na boisku w tym roku. Przeciwnikami były drużyny AS Progres i Płaszowa. Pierwszy mecz rozegrany został z tymi pierwszymi.
Zaczęliśmy bardzo słabo bo po pierwszej połowie przegrywaliśmy już 4-0. Chłopcy znów zaspali w kilku akcjach co było konsekwencją porażki. W drugiej połowie wyszliśmy z całkiem innym nastawieniem którego głównym hasłem było słowo WALKA. Nie schodziliśmy z połowy Prgoresu ale nie udało się strzelić nawet bramki. Tak więc wynik końcowy 4-0.
W drugim meczu graliśmy z drużyną Płaszowa która... niespodziewanie wcześniej ograła zespół AS Progres.
Jednak w tym meczu chłopcy wyszli z chłodnymi głowami i spokojnie kontrolowali wydarzenia na boisku. Szybko strzelona bramka przez Oliwiera Skocznia dała nam spokój w grze. Z rzutu rożnego świetnie rozegrał  Miki a Oli pewnym strzałem pokonał bramkarza.  Kilka sytuacji drużyny gości świetnie wybronił Krystian Stryszowski który w tym meczu bardzo pewnie się czuł przede wszystkim w grze nogami. Na drugą bramkę czekaliśmy aż do drugiej połowy kiedy to po strzale Mikołaja i odbitej piłce przez bramkarza do pustej bramki strzelił Łukasz Płonka. Wynik 2-0 już się nie zmienił do końca meczu. Brawo chłopcy i warto jeszcze podkreślić ze w dniu turnieju urodziny miał Wiktorek Jastrzębski. STO LAT głośno odśpiewali solenizantowi zawodnicy po turnieju.

Armatura 0 - 4 AS Progres

Armatura 2 -0 Szkółka Piłkarska Plaszów