Wielkie emocje i wygrana z Clepardią!

W dniu dzisiejszym rozgrywaliśmy mecz z drużyną Clepardii na ich obiektach. Mecz zaczął się od naszej ogromnej przewagi, w ciągu pierwszych 5 minut mieliśmy 4 sytuacje bramkowe które praktycznie były stu procentowe. W tym rzut karny którego niestety nie wykorzystał Mikołaj Ługowski. Z czasem jednak się rozegraliśmy i zdobyliśmy prowadzenie 2-0. Przed przerwą gospodarze zdobyli kontaktową bramkę i na drugą połowę wychodziliśmy z wynikiem 2-1. W przerwie trener uczulał chłopców na to aby uważali szczególnie na początku drugiej odsłony. No i niestety... rozkojarzenie doprowadziło do tego że w ciągu 3 minut przegrywaliśmy już 3-2. Chłopcy wzięli się w garść i zaczęli odrabiać straty. Udało się po dwóch bardzo ładnych akcjach przeprowadzonych przez tercet Mikołaj, Oli i Łuki no i prowadziliśmy 4-3. Przy tym wyniku gospodarze zaczęli atakować i gdyby nie świetna postawa naszej obrony i  bramkarza Krystiana pewnie wynik byłby inny. Szczególnie należy pochwalić Wiktora Jastrzębskiego który wygrywał dziś wszystkie pojedynki w powietrzu i był tak skupiony na grze że nawet nie wiedział kiedy rozwalił sobie wargę ;) Następnie zdobyliśmy dwie bramki po bardzo szybkich rajdach z lewej strony Mikołaja który był dziś nie do zatrzymania. Końcowy wynik 6-3 po bardzo emocjonującym meczu, po świetnej grze i walce naszych chłopców. Bez wątpienia był to najlepszy mecz naszej drużyny pod wodzą trenera Krzysztofa. Widać postęp w grze i oby tak dalej!!!

Bramki zdobywali: 4x Łukasz Płonka, 1x Oliwier Skoczeń, 1x Mikołaj Ługowski

Ponadto grali: Krystian Stryszowski, Wiktor Jastrzębski, Mateusz Narowski, Adrian Szydłowski, Paweł Kita, Szymon Więckowski