Weekend pełen emocji i sukcesów!!!

W sobotę i niedzielę nasza drużyna miała bardzo dużo spotkań do rozegrania, ale zacznijmy od początku.
W sobotę wzięliśmy udział w turnieju Dragon Piast Cup w Skawinie w którym zajęliśmy bardzo wysokie 4 miejsce!
Zabrakło niewiele aby być na podium ale następnym razem na pewno będzie lepiej!
Oto wyniki:

Piast Skawina - Armatura 1-0

Mecz bardzo emocjonujący, mieliśmy swoje sytuacje ale również mogliśmy przegrać wyżej. Gdy wydawało się że mecz zakończy się remisem, popełniliśmy jeden błąd który kosztował nas porażkę, mimo wszystko bardzo dobry mecz przeciwko jak się później okazało zwycięzcą turnieju!

Armatura - Orzeł ll Piaski wielkie  4-0
Skoczeń x2, Szczepaniak x2

Super mecz w wykonaniu naszych zawodników! Słowa trenera w szatni podziałały i chłopcy wyszli całkowicie zmotywowani żeby wygrać i być dalej w grze. Od początku meczu dominowaliśmy i spokojne zwycięstwo 4-0 dało nam nadzieję na grę w finałowej 4.

Armatura - Millenium Skawina 2-0
Giza, Ługowski

W ostatnim meczu fazy grupowej wygraliśmy 2-0 z drużyna Millenium. Mecz był bardzo emocjonujący, wielka przewaga naszej drużyny i z niczego słupek przeciwników który mógł nas pozbawić wyjście z grupy. Na szczęście w ostatnich 5 minutach strzeliliśmy dwie bramki i to my cieszyliśmy się z awansu a nie rywale!

Armatura - Dream Team Bochnia 0-0

W pierwszy meczu finałowym zagraliśmy z rywalami z Bochni. Mecz walki, zakończony remisem 0-0. Szkoda sytuacji z pierwszej minuty gdzie mieliśmy dwa słupki i gdybyśmy to wykorzystali mielibyśmy 3 miejsce i medale!

Armatura - Orzeł Piaski Wielkie  0-3

Niestety zagraliśmy praktycznie mecz po meczu i zabrakło sił, rywale punktowali zmęczonych już naszych zawodników i turniej zakończyliśmy porażką 0-3. Szkoda ze aż tyle bo blisko zostania najlepszym bramkarzem turnieju był Krystian Stryszowski który w tym dniu bronił naprawdę świetnie!

Turniej bardzo udany, 4 miejsce to bardzo wysoko biorąc pod uwagę że chłopcy byli dopiero po raz pierwszy na takim wydarzeniu!

Niedziela to mecze w lidze halowej, gdzie zawodnicy pokazali że z dnia na dzień da się nauczyć naprawdę dużo jeśli chodzi o grę na hali, widać ze praca z trenerem bardzo owocuje i będzie coraz lepiej. Oto wyniki:

Armatura - Pogoń Skotniki 3-2
Skoczeń, Giza, Ługowski

Bardzo ciężki mecz. Rywale grali rocznikiem 2004 ale chłopcy pokazali że nie należy się bać starszych zawodników tylko trzeba walczyć na boisku. Mecz pełen emocji i bramka na 3-2 strzelona w ostatniej minucie. Po tym meczu widać było szczególnie jaki postęp chłopcy zrobili z dnia na dzień!

Armatura - Jadwiga Kraków 1-2
Skoczeń

Niestety porażka, niestety.. szczególnie dlatego że byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Od początku meczu nie schodziliśmy z połowy Jadwigi strzelając dwukrotnie w słupek. Do tego raz nie strzeliliśmy na pustą bramkę oraz nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Rywale zrobili dwie akcje i prowadzili 2-0. Honorową bramkę strzelił nasz kapitan, warto podkreślić iż wszedł na boisko z bolącą kostką i mimo to świetnym strzałem prawie z połowy boiska pokonał bramkarza rywali.

Armatura - Clepardia 1-0
Skoczeń

Na zakończenie najcięższy mecz tego dnia. Kolejni rywale którzy grali rocznikiem 2004 i fizycznie całkowicie nas przeważali. Mimo to świetnie graliśmy na ich połowie gdzie nie pozwoliliśmy im na rozgrywanie piłki i rozpoczynanie akcji.
Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Oliwier Skoczeń po świetnym rozegraniu rzutu z autu który wykonywał Wiktor Jastrzębski. To zagranie dało nam dzisiaj 3 bramki i staje się naszym firmowym rozegraniem zza linii bocznej!

Brawo chłopcy za cały weekend po którym widać jak duży postęp robią nasi zawodnicy, jak dużo daje na boisku walka i charakter.  TRENER jest dumny!!!!!