Sparing z Cracovia! Porazka po swietnej grze!!!

Dziś rozegraliśmy mecz sparingowy z Cracovia 2005. Mecz przegrany 6 do 4, przegrany ale zarówno i zwycięski. Zwycięski z kilku powodów, graliśmy z jedna z najlepszych drużyn w Krakowie, przez większość meczu graliśmy jak równy z równym! Mało tego przez ok 15 minut prowadziliśmy 1-0. Później nadszedł moment kryzysu i Pasy strzeliły nam pięć bramek. Ale i z tej trudnej sytuacji potrafiliśmy się podnieść i przez chwile pachniało remisem gdyż zdobyliśmy trzy bramki i przeważaliśmy!
Cracovia zdobyła jeszcze jedną bramkę dlatego wynik ostateczny sześć do czterech.
Trener po meczu w szatni powiedział jedno, że jest bardzo bardzo dumny z chłopców i dziękuje im za walkę w całym tym spotkaniu. Potrafiliśmy przeciwstawić się tak mocnej drużynie. Widać ogromny postęp w naszym zespole tak więc to dopiero początek drogi do wielu sukcesów tego zespołu.

Bramki strzelali: Ługowski, Skoczeń, Szczepaniak x2

BRAWO!!!!!