Remis i porażka w Halowych Mistrzostwach Krakowa orlikow!!!

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy dwa kolejne i zarazem ostatnie w tym roku mecze ligi halowej orlików!
Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną Wandy Kraków. Wynik 2-2, wynik który nic nie mówi prócz tego że głupio straciliśmy dwie bramki i tym samym zwycięstwo w tym meczu. Dwukrotnie prowadziliśmy po bramkach Mikołaja Ługowskiego lecz niestety nie udało się dotrzymać prowadzenia do końca. Szkoda ponieważ drużyna Wandy była rocznikiem 2004 co by było jeszcze większym sukcesem pokonać po raz kolejny starszych kolegów.

Wanda - Armatura 2-2

Ługowski x2

O drugim meczu nie ma co pisać, drużyna Borku złożona tylko z rocznika 2004 przyjechała w bardzo mocnym składzie. Zdobyli bramkę już w pierwszej minucie i wydawało się że całkiem zdominują to spotkanie ale mimo wszystko nasi chłopcy dali z siebie bardzo bardzo dużo w obronie i Borek się bardziej męczył niż grał w piłkę, ostatecznie zdobyli jeszcze jedną  bramkę i wynik 2-0 już pozostał. My też mieliśmy swoje sytuacje ale nie udało się ich wykorzystać.

Borek - Armatura 2-0

Koniec bardzo udanej rundy dla nas, ostatnie 4 miesiące przepracowane z trenerem Spytkiem naprawdę dały ogromne efekty i jeśli będzie to tak dalej wyglądało nasza przyszłość wydaje się świetnie zapowiadać!!!!