Kolejne dwa sparingi zwycięskie!!!!

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy kolejne dwa sparingi.
Oba mecze były z drużynami Bieżanowianki, jeden z rocznikiem 2005, drugi z rocznikiem 2004!
Na meczu nie było obecnych 4 podstawowych zawodników ale zmiennicy dali rade bardzo dobrze i to pokazuje jak wyrównany poziom robi się u Nas w sekcji!! A to najbardziej cieszy trenera!

Bieżanowianka 2005 - Armatura 6-11

Bramki: Karol Podstolak x5, Nikodem Koziński x2, samobójcza x2, Kamil Szczepaniak oraz Szymon Więckowski

W tym meczu gra była bardzo wyrównana ale w świetnej formie strzeleckiej okazał się Karol, swoimi pięcioma trafieniami bardzo ułatwił gre naszej drużynie, warto podkreślić równiez piękną bramke Szymona z połowy boiska!! W tym meczu na bramce stanął Mateusz Krzewski i wykazał się z bardzo dobrej strony!!

Bieżanowianka 2004 - Armatura 7-14

Bramki: Karol Podstolak x5, Mateusz Krzewski x3, Szymon Więckowski x2, Miłosz Żak, Krystian Stryszowski, Kamil Szczepaniak, Łukasz Płonka

O tym meczu można napisać już więcej. Mimo że graliśmy  z drużyna o rok starszą to i tak chłopcy na tyle pokazali klase ze nie mieli większego problemu z pokonaniem rywali. No może  pomijając początek meczu gdzie przegrywaliśmy 4-0. Na szczęście w porę dojechał do nas Krystian Stryszowski i w bramce zapanował spokój. Do tego Krystian zdobył bramkę z połowy boiska, po namowach trenera zdecydował się uderzyć i bramkarzowi wpadło przysłowiowe "sitko:. Brawo dla bramkarza ale również znów trzeba wyróżnić Karola za skuteczność, Szymona za piękne bramki i Mateusza który z bramkarza przeszedł na napastnika i strzelił 3 bramki. Bardzo fajnie w obronie prezentował się Łukasz Płonka. Swoją premierową bramkę w drużynie zdobył Miłosz Żak.

Brawo chłopcy!!!! A teraz czekamy już na turniej w Zabrzu!!!