Armatura - Szkółka Piłkarska Mydlniki 29-3!!!!

W dniu dzisiejszym nasi chłopcy rozegrali mecz kontrolny z drużyną Szkółki Piłkarskiej Mydlniki prowadzonej przez dwie legendy Cracovii Kraków - Pawła Nowaka i Krzysztofa Radwańskiego.

Mecz był rozgrywany cały czas pod nasze dyktando mimo ze w drużynie przeciwnej grali zawodnicy nie tylko z rocznika 2005 ale również 2004. Wynik 29 do 3 mówi sam za siebie. Cieszy to, ze chłopcy nie tylko patrzyli na to aby indywidualnie strzelić jak najwięcej bramek ale interesowały ich akcje zespołowe po których ręce same składały się do oklasków!
Warto podkreślić mimo wszystko ze kilku zawodników  trafilo do siatki rywala po raz pierwszy w swojej przygodzie z piłką.
Graliśmy 5x po 15 minut, w ostatniej zmianie swoją szansę w polu dostał Krystian Stryszowski bo na bramce miał bardzo mało pracy, w jego miejsce między słupkami zadebiutował Pawełek Kita.

Dziękujemy za zaangażowanie i oby tak dalej!

Bramki strzelali: Kacper Giza 11x, Łukasz Płonka 8x, Oliwier Skoczeń 3x, Mikołaj Ługowski 3x, Nikodem Koziński x1, Konrad Ziomek x1, Wiktor Jastrzębski x1, Szymon Więckowski x1

ponadto grali: Adrian Szydłowski, Miłosz Żak, Paweł Kita, Krystian Stryszowski